חיפוש :

גדרות אלומיניום לחצר

מחפשים גדרות אלומיניום לחצר? הגעתם למקום הנכון!

חברת רמי פרגולות מתמחה בעבודות אלומיניום עם דגש על גדרות ופרגולות. הניסיון הרב של החברה בא לידי ביטוי במבנים יציבים ועמידים, מגוון עיצובים, תעודת אחריות, עמידה בזמנים ושירות אישי. הנכם מוזמנים להכיר את כל היתרונות של גדרות אלומיניום לחצר ושאר עבודות אלומיניום. 

עבה או דק – תמיד מאוד חזק:

האלומיניום הוא מתכת חזקה ועמידה במיוחד. גדרות אלומיניום לחצר יהיו עמידים יותר בפני האקלים הישראלי בהשוואה לגדרות עשויים עץ או פלסטיק. אם חשוב לכם לקבל גדר חזקה במיוחד כדאי לכם לבחור לוחות גידור עבים במיוחד. לוחות גידור בעובי קלאסי משמשים לרוב לגידור של בתים פרטיים. לוחות הגידור העבים יותר משמשים בעיקר לתעשייה ולנכסים גדולים המבקשים את הגדר המאובטחת והחזקה ביותר. 

עמידות מקסימלית:

תהליכי החמצון של האלומיניום שונים מאלו של מתכות אחרות. משמעות הדבר היא שאלומיניום אינו מעלה חלודה. שלא כמו תהליכי חמצון של ברזל המחלישים ולבסוף מפוררים את המתכת החזקה, תהליך החמצון של האלומיניום מחזק ומעבה את החומר. ציפוי מיוחד אותו מתקינה חברת רמי פרגולות על מבני האלומיניום שלה מבטיח עמידות לעשרות שנים תוך מינימום פעולות תחזוקה. עם גדר אלומיניום של רמי פרגולות לא יהיה לכם צורך בתיקונים, צביעה חוזרת או ניקוי תכוף. 

בעלי ניסיון שכבר התקינו פרגולה עשויה אלומיניום בוחרים בראש שקט גם גדרות אלומיניום לחצר. הם כבר מכירים היטב את האיכות, העמידות, היציבות, נוחות השימוש והמראה המעוצב של החברה. 

קל משקל:

עבודה עם חומר קל משקל תהיה הרבה יותר קלה וזולה בהשוואה לעבודה עם חומר כבד ומסורבל. את לוחות הגידור תצליחו לשנע ולהתקין בקלות ללא צורך בציוד כבד. הבחירה באלומיניום מאפשרת התקנה של גדר גבוהה מבלי להפעיל לחץ רב על העמודים והחיבורים. המשקל הנמוך של האלומיניום הופך אותו עמיד יותר בטווח הארוך. 

בניית אתרים - טואול