1. דף הבית
  2. /
  3. קירוי לחניות

קירוי לחניות

אנו, בחברת רמי פרגולות אלומיניום בע"מ, שמחים להעמיד לרשותך מגוון פתרונות לקירוי חניות. פתרונות הקירוי שבהם אנו מתמחים מתאפיין במראה קיצי וקליל, מבוסס על עיצוב מרשים של קשתות וצורות יפות ובעיקר משלב בין פרקטיקה ואסתטיקה. אנו מבינים שהחניה שלך נמצאת בחזית הבית ולכן לא מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

קירוי עדין ויפה יעזור לך לשמור על הרכב ולמנוע חשיפה ישירה לקרני השמש, לפגעי מזג האוויר ולגשם. אנו מבצעים עבור רוב הלקוחות קירוי עם שני עמודים שצמודים לדופן הקיר וכך מונעים הפרעה בכניסה וביציאה של הרכב. כמו כן, נבחר עבורך פתרונות קירוי לפי המידות של החניה וגודל הרכב. כך נוודא שגם בני המשפחה שלך לא יצטרכו לדאוג כאשר הם ירצו לצאת או להיכנס מהחניה בימים חמים או סוערים.

קירוי שמעניק לך יתרונות אמתיים

הרכב הפרטי הוא פתרון התחבורה הנפוץ בישראל ואין פלא שכל מי שיש לו בית צמוד קרקע מתעניין בפתרונות קירוי. אנחנו בחברת רמי פרגולות אלומיניום בע"מ גאים לקחת בשתי ידיים את האתגר ומשלבים עבורך שורה ארוכה של יתרונות.

קירוי לחניות שמתבצע עם חומרי הגלם של חברת רמי פרגולות אלומיניום בע"מ מהווה עבורך השקעה כספית משתלמת. בהוצאה חד פעמית בלבד אנו נשדרג את ערך הנכס שלך ונעלה אותו בעשרות אחוזים. הקירוי יישאר בחניה גם אחרי שהנכס שלך יושכר או יימכר וכך נעזור לך להחזיר את ההשקעה המקורית.

יתרה על כך, המומחים של חברת רמי פרגולות אלומיניום בע"מ יודעים באילו חומרי גלם להשתמש כדי לשפר את העמידות של הקירוי. המשמעות מבחינתך היא התאמה למזג האוויר הישראלי ומניעת הוצאות בעתיד.

לא רוצה שהרכב הפרטי שלך יספוג לכלוך ושמש? כדאי לך להתרשם מקטלוג המוצרים שלנו!

לחץ על התמונה להגדלה

בניית אתרים - טואול