חיפוש :

פרגולות אלומיניום האם כדאי?

לאחר שנים רבות בהן יכולנו למצוא רק פרגולות עץ בכל הבתים, היום כבר ישנה אפשרות להקים פרגולות איכותיות ועמידות לא פחות גם עם אלומיניום. אם אתם עומדים בפני הקמת פרגולה חדשה בבית או בבית העסק, אל תמהרו לבחור בדגמים הקלאסיים של העץ מבלי לקבל פרטים על אופציות נוספות. המילה האחרונה והעתיד בתחום הפרגולות שייכים לאלומיניום ולכם ישנה הזדמנות ליהנות ממבנה איכותי, עמיד, מעוצב ומודרני יותר.

מדוע מומלץ לבחור דווקא אלומיניום?

חברת רמי פרגולות מספקת שירות מקצועי בתחום עם התמחות בעבודות אלומיניום. הנכם מוזמנים לפנות אל נציגי החברה על מנת לקבל הצעת מחיר ולבצע הזמנות. פרגולות אלומיניום מביאות עמן יתרונות משמעותיים בהשוואה לחומרי גלם אחרים. האלומיניום הוא חומר מאוד עמיד מאוד שתואם את האקלים הישראלי. היכולת של האלומיניום לשאת משקל מרשימה בהשוואה לקלות המשקל של החומר (זאת בהשוואה אל חומרים כמו ברזל או עץ). פרגולות אלומיניום אינן זקוקות לכל פעולת תחזוקה במהלך השנים הרבות בהן תעשו בהן שימוש.

מה הכי מתאים לי?

פרגולות עץ מתאימות לאלו המבקשים לקבל מראה מסורתי ומוכנים לקבל על עצמם את נטל הטיפול בפרגולה. הבחירה בעץ מלא מחייבת אתכם בפעולות תחזוקה ושימור. הפרגולה עמידה פחות בהשוואה למבנים של ברזל או אלומיניום ויש לצבוע אותה ולחדש אותה במהלך השימוש.

פרגולות ברזל מחזיקות מעמד למשך שנים רבות. הן מאוד עמידות ונוחות מבחינת עיצוב. הברזל כחומר כבד מצליח לייצור מראה יוקרתי וקלאסי. אך רגע לפני שאתם ממהרים לבחור בו חשוב לדעת  שהברזל זקוק גם כן לפעולות תחזוקה.

פרגולות אלומיניום הן הבחירה היחידה שתעניק לכם שקט נפשי לשנים ארוכות של שימוש. חומר הגלם איכותי מאוד, עמיד בכל תנאי האקלים, אינו זקוק לצביעה מחדש ומתאים לכל סגנון עיצוב.

את הפרגולה תוכלו להקים במתכונת של יחידה נתמכת על קיר הבית או כיחידה נפרדת עם עמודים בגינה. תבחרו את הדגם שלכם על פי התנאים בשטח, מידות הגינה/המרפסת והעדפה אישית. המראה הקליל של האלומיניום יוצר תחושת מרחב ומוסיף סגנון לכל מתחם. העבודה עם אלומיניום מאוד נוחה כך שאתם נהנים ממגוון רחב של סגנונות עיצוב במחירים אטרקטיביים.

בניית אתרים - טואול