1. דף הבית
  2. /
  3. שירותים נוספים
  4. /
  5. סוככים

סוככים, מרקיזות וסוככי וילון

חברת רמי פרגולות אלומיניום בע " מ מתמחה בבניית פתרונות קירוי ומאפשרת לך לבחור בפתרון נוח ופרקטי במיוחד - סוככים ומרקיזות לבית הפרטי בהתאמה אישית . אנו מאמינים כי הסינרגיה בין השאיפות והצרכים שלך לבין היכולות המקצועיות שלנו יאפשרו לך למצוא את הדגם הנכון עבורך מתוך מגוון הדוגמאות , הצבעים או הצורות האפשריים .

איזה פתרונות קירוי יכולים להתאים לך?


יש לך בית פרטי עם חצר , נכס צמוד קרקע או דירת גג ? הנה כמה סוגים של סוככים ומרקיזות שכדאי לך להכיר :

א . סוכך זרועות – חברת רמי פרגולות אלומיניום בע " מ משווקת עבורך סוכך זרועות חשמלי או ידני עם התאמת בדי דראלון עמידים בפני שינויי מזג אוויר . הבדים של הסוכך מגיעים עם מקדם UV גבוה ומחזיקים מעמד מעל 15 שנים .

ב . מרקיזה – סוכך בעל מראה מעוגל מסוג מרקיזה יאפשר לך להשיג הצללה מעל חלון המרפסת . בעזרת סוככים ומרקיזות של חברת רמי פרגולות אלומיניום בע " מ ניתן לכסות כמעט את כל מפתח החלון , להשיג הצללה יעילה ולחסוך בהוצאות המיזוג .

ג . סוככים – נמאס לך לסבול מהשמש ? בחברת רמי פרגולות אלומיניום בע " מ מחכים לך סוגים שונים של סוככים : מסכי וילון יאפשרו לך לסגור צד או חזית של פרגולה קיימת ולמנוע חדירת שמש נמוכה , בעוד מסך רגיל יאפשר זרימת אוויר במרפסת וימנע את אפקט החממה . בנוסף לכך , מסך ZIPPER מבית חברת רמי פרגולות אלומיניום בע " מ יעמוד לרשותך גם בתקופות חורף עם רוחות של עד 50 קמ " ש .

כל המוצרים שלנו עמידים לאורך זמן ולא דורשים תחזוקה מיוחדת או השקעה כספית נוספת . לאחר ההתקנה נעניק לך אחריות ארוכה ונפתור עבורך כל בעיה שעלולה להתעורר בעתיד . רוצה לשדרג את הגינה , החצר או המרפסת ? סוככים ומרקיזות יעשו עבורך את העבודה . רק נותר לך להשאיר פרטים באתר ונבנה אותם בשבילך בהקדם !

לחץ על התמונה להגדלה

בניית אתרים - טואול