1. פרגולות אלומיניום
  2. /
  3. סוככים

סוככים, מרקיזות ומסכים

חברת רמי פרגולות אלומיניום בע"מ מתמחה בבניית פתרונות קירוי ומאפשרת לך לבחור בפתרון נוח ופרקטי במיוחד - סוככים ומרקיזות לבית הפרטי בהתאמה אישית. אנו מאמינים כי הסינרגיה בין השאיפות והצרכים שלך לבין היכולות המקצועיות שלנו יאפשרו לך למצוא את הדגם הנכון עבורך מתוך מגוון הדוגמאות, הצבעים או הצורות האפשריים.

איזה פתרונות קירוי יכולים להתאים לך?


יש לך בית פרטי עם חצר, נכס צמוד קרקע או דירת גג? הנה כמה סוגים של סוככים ומרקיזות שכדאי לך להכיר:

א. סוכך זרועות – חברת רמי פרגולות אלומיניום בע"מ משווקת עבורך סוכך זרועות חשמלי או ידני עם התאמת בדי דראלון עמידים בפני שינויי מזג אוויר. הבדים של הסוכך מגיעים עם מקדם UV גבוה ומחזיקים מעמד מעל 15 שנים.

ב. מרקיזה – סוכך בעל מראה מעוגל מסוג מרקיזה יאפשר לך להשיג הצללה מעל חלון המרפסת. בעזרת סוככים ומרקיזות של חברת רמי פרגולות אלומיניום בע"מ ניתן לכסות כמעט את כל מפתח החלון, להשיג הצללה יעילה ולחסוך בהוצאות המיזוג.

ג. מסכים – נמאס לך לסבול מהשמש? בחברת רמי פרגולות אלומיניום בע"מ מחכים לך סוגים שונים של מסכים: מסכי וילון יאפשרו לך לסגור צד או חזית של פרגולה קיימת ולמנוע חדירת שמש נמוכה, בעוד מסך רגיל יאפשר זרימת אוויר במרפסת וימנע את אפקט החממה. בנוסף לכך, מסך ZIPPER מבית חברת רמי פרגולות אלומיניום בע"מ יעמוד לרשותך גם בתקופות חורף עם רוחות של עד 50 קמ"ש.

כל המוצרים שלנו עמידים לאורך זמן ולא דורשים תחזוקה מיוחדת או השקעה כספית נוספת. לאחר ההתקנה נעניק לך אחריות ארוכה ונפתור עבורך כל בעיה שעלולה להתעורר בעתיד.רוצה לשדרג את הגינה, החצר או המרפסת? סוככים ומרקיזות יעשו עבורך את העבודה. רק נותר לך להשאיר פרטים באתר ונבנה אותם בשבילך בהקדם!

לחץ על התמונה להגדלה

בניית אתרים - טואול