חיפוש :

חוסכים כסף עם בניית פרגולות מאלומיניום

מזג האוויר הישראלי שטוף השמש מחייב אותנו בהקמת מתקני הצללה בכל חצר ובכל מרפסת. בניית פרגולות מאלומיניום עם חברת רמי פרגולות מתאימה לכל סוגי הגינות ומשדרגת כל מתחם חיצוני. השימוש באלומיניום יוצר מבנים חזקים מאוד, עמידים בפני מזג אוויר חם וקר, מעוצבים ונוחים לשימוש. המשיכו לקראו ותקבלו פרטים אודות בנייה עם אלומיניום וטיפים שימושיים לקבלת ההחלטות הנכונות.

אפשרויות העיצוב בעבודה עם אלומיניום מגוונות מאוד. חברת רמי פרגולות כחברה מובילה ומנוסה בתחום מאפשרת לכם לבחור את הפרגולה החדשה שלכם מתוך מגוון סגנונות. הדגמים הפופולריים ביותר הם דגם של פרגולה עם קורות אלומיניום בחיבור אל קיר הבית ודגם של פרגולה קלאסית פשוטה בעיצוב סוכת גפנים. הפרגולה עם הקורות מתאימה לחצר שצמודה אל הבית ואתם זקוקים בה לפתרון הצללה יומיומי. בניית פרגולות מאלומיניום בעיצוב של סוכת גפנים משמשת גם מבנה עצמאי ללא דרישת קיר תומך.

דגשים לעיצוב פרגולות אלומיניום:

ההשקעה שלכם היום בתכנון נכון של הפרגולה תבוא לידי ביטוי בעתיד בשימוש נוח ובמראה מעוצב ומרשים של הגינה. אחת ההחלטות הראשונות אותן תתבקשו לקבל עוסקת בגובה של הפרגולה, כאשר ההמלצה היא על פרגולה גבוהה יותר מגובה חלונות הסלון או היציאה אל החצר. כך תוכלו להבטיח שהפרגולה לא תחסום את כניסת האור אל הבית ולא תפריע בעין. את המידות של הפרגולה תקבעו בהתאם לגודל של השטח. כדאי להתייעץ עם איש מקצוע בתהליך המדידה וקביעת המידות.

הפרגולה החדשה בחצר תוכל לשמש פריט מוביל בעיצוב המתחם או פריט בעיצוב קלאסי שמשתלב בנוף ויוצר מראה הרמוני. ההחלטה הזו חשובה על מנת לקבוע את התקציב לפרגולה. כך למשל, אם יש לכם כוונה לכסות את הפרגולה בצמחים או להציב אותה באזור פנימי ונסתר של החצר, תוכלו לבחור בדגמים פשוטים ובתקציב מינימלי.

מחירים של בניית פרגולות מאלומיניום:

עלות הקמת הפרגולה משתנה בהתאם לסגנון העיצוב הנבחר, המידות וכמות חומר הגלם הדרושה. מבנים בעיצוב מעגלי או גלי יהיו יקרים יותר בהשוואה לדגמים קלאסיים במראה מרובע. בבחירה באלומיניום חשוב שתזכרו שאתם חוסכים לעצמכם את הטרחה ואת ההוצאות הנלוות לטיפולי תחזוקה. הסיבה לכך פשוטה מאוד, פרגולות אלומיניום מחזיקות מעמד שנים רבות ללא צורך בתחזוקה. 

 בניית אתרים - טואול