חיפוש :

גדרות אלומיניום

אלומיניום הפך בשנים האחרונות חומר גלם מוביל בבניית פרגולות, גדרות, סככות, תריסים חשמליים ועוד. היתרונות הרבים של החומר יחד עם מחירו הזול ונוחות העבודה עמו, מבטיחים שהוא כאן בכדי להישאר.

העמידות של האלומיניום תואמת את האקלים הישראלי ואינה נפגמת גם לאחר שנים ארוכות של שימוש. גדרות אלומיניום הן הבחירה הנכונה ביותר מבחינה כלכלית ועיצובית. אם אתם עדיין מתלבטים, המשיכו לקרוא עוד על התכונות הטובות של האלומיניום והסיבות לבחור דווקא בו.

החופש לעצב:

האלומיניום הוא חומר קל משקל ונוח לעיצוב. משמעות הדבר בעבורכם היא חופש לעצב גדר שמתאימה לכם ואף להגשים את החלום על גדר בעיצוב אישי. חברת רמי פרגולות מציגה מבחר דגמים של גדרות אלומיניום בכמה סגנונות עיצוב. ניתן להזמין את הגדרות בכל מידה כאשר התוצאה הסופית תהיה מראה נקי, קלאסי, אלגנטי ומסוגנן.

עמידות ללא תחרות:

על אף היותו חומר גלם קל משקל וגמיש לעבודה, העמידות של האלומיניום גבוהה מאוד. גדרות אלומיניום יהיו עמידים למשך עשרות שנים בפני חום, קור, גשמים, לחות. גם תנאי מזג האוויר הקשים ביותר לא יצליחו להרוס את הגדר. החומר אינו מחליד וידידותי לסביבה.

שיקולים של עלויות:

כחומר גלם, האלומיניום זול יותר בצורה משמעותית בהשוואה לברזל, עץ ואפילו פלסטיק. כמו כן, גדרות אלומיניום לא תצטרכו לתחזק כך שאתם חוסכים לעצמכם הוצאות עתידיות. נציין כי מחירי גדרות ומבנים מושפעים באופן ישיר מגודל המבנה, מורכבות העיצוב וכמות חומר הגלם הדרושה.

עדיין מתלבטים?

התקנת גדר אלומיניום חזקה סביב הבית תחזק את תחושת הביטחון של בני הבית, תגן על רכושכם מפני גניבות ותרחיק גורמים משוטטים מהשטח הפרטי שלכם. גדר חזקה ועמידה תהפוך את חצר הבית למתחם משחקים סגור ומוגן בעבור הילדים הקטנים שלא יוכלו לפתוח בעצמם את השער או לצאת מהשטח ללא השגחה.

הגדר מבהירה לבני הבית, לשכנים ולכל העוברים ושבים את השטח הפרטי שלכם ואת האיסור על כניסה אליו. יש לכם זכות מלאה להגן על הנכס שלכם ולמנוע כניסת זרים אליו, הקדימו לעשות זאת. עם גדרות אלומיניום אתם נהנים מתחושת ביטחון ללא פגיעה בעיצוב החצר.

בניית אתרים - טואול