חיפוש :

גדרות אלומיניום - שינוי חזית הבית

עיצוב הגינה וחזית הבית הם המפגש הראשון שיש לעוברים ושבים לעצור ולחשוב על אותו פרט יפה ששינה את חזית הבית.


 גדר אלומיניום מושפעת מטעמו של הלקוח והשפעת הסביבה, בבואנו לבחור גדר צריכים להתחשב במס' גורמים חוזק, יופי , גוון שיהיה מותאם לבית ולסביבה, גובה גדר למניעת הסתרת נוף, ושתשמר הפרטיות מנגד, הגדרת גבולות ,תקציב, ועוד.

גדר אלומיניום בבית מעבירה בעיני המתבונן את יוקרתו של הבית ממבט ראשון, כל אורח המגיע משתהה בהיכנסו לחצרים עם גדר יפה ומרשימה, הגדר היא כרטיס הביקור של השוכן בביתו. גדר משפיעה על החזות ומשדרגת באופן ניכר את הנכס, כך שגם מבחינה עסקית השקעה בגדר אלומיניום היא השקעה נבונה המשביחה את הנכס וערך הבית עולה הרבה מעבר להשקעה בגדר, כמובן שאנחנו לא חושבים על כך , כי כל רצוננו הוא לחוש כיף ונוח עם הישיבה בחצר כאשר אנו מוקפים בגדר יפה המשלבת את כל צמחיית הגן המתווספת ליופי המשלים.

אז אתם שואלים למה גדר אלומיניום

כי גדר אלומיניום הינה גדר מדויקת בעלת קוים נקיים, גדר אלומיניום לא דורשת טיפול שוטף וצביעה או תחזוקה, גדר אלומיניום אינה מצריכה הלחמות בעת התקנתה, גדר אלומיניום הינה גדר קלה שניתנת ליישום כמעט על כל בסיס יצוק, את גדר האלומיניום ניתן לשלב בסרגלים שונים ובמס' רב של גוונים

גדר אלומיניום ניתנת  להתקנה תוך יום יומיים, ( תלוי בגודל הגדר ) ובמינימום לכלוך ורעש.

גדרות אלומיניום הינם גדרות שכדאי לעשותם על אף מחירן הגובה יחסית מגדרות עץ או ברזל וזאת בגלל אורך חיי המוצר שהוא יכול לשמש את הרוכש לעשרות שנים.

בניית אתרים - טואול