חיפוש :

גדרות אלומיניום לבתים פרטיים

בשכונות של בתים פרטיים, לא תמיד אפשר להבחין בקלות בהבדל בין השטח הציבורי לבין שטח פרטי השייך לדיירי הבית. מחלוקות של שכנים בנושא בעלות על שטחים נפוצות מאוד ומביאות לא אחת לסכסוכים לא נעימים. התקנה מוקדמת של גדר חיונית להגדרה ראויה של השטח הפרטי שלכם תפתור את הבעיה. הקדימו להבהיר לשכנים, לתושבי השכונה ולעוברים ושבים, מהו השטח הפרטי שלכם והיכן עובר הגבול.

אחד היתרונות של מגורים בבית פרטי הוא פרטיות. עם גדר אלומיניום תוכלו להבטיח לעצמכם גם בחצר כמעט את אותה פרטיות ממנה אתם נהנים בסלון הבית. הגדר מגדירה את הנכס שלכם, מבטיחה לכם פרטיות ומאפשרת לכם לבלות בגינת הבית ללא אנשים זרים או שכנים שמביטים עליכם בסקרנות.

שיקולים של עיצוב:

גדרות אלומיניום יהיו תוספת משדרגת לכל חצר בית פרטי. התקנת גדר אלומיניום מודרנית ומעוצבת תשדרג כל חצר ותתאים לכל סגנונות העיצוב. המראה הקליל אך אלגנטי ומודרני של האלומיניום, מרענן את מראה החצר ומוסיף יוקרה למבנה כולו. תוספת של גדרות אלומיניום מצליחה להשפיע באופן חיובי על שווי הנכס. אם אתם מתכננים מכירה או השכרה עתידית של הבית, גדר אלומיניום תעלה את שווי הנכס ותרשים את הקונים/השוכרים הפוטנציאליים.

איך מזמינים?

הצוות המקצועי של חברת רמי פרגולות מתמחה בפתרונות אלומיניום לבתים פרטיים, בנייני מגורים, דיור יוקרה, בתי עסק ומתחמי נופש. לקוחות החברה נהנים מכל היתרונות הרבים של העבודה עם אלומיניום וכל התכונות הטובות של החומר. כמתכת חזקה, משמש האלומיניום חומר מוביל לבניית פרגולות וגם גדרות. אם חשבתם עד היום שאלומיניום אינו חזק מספיק בעבור בניית הגדר שלכם, כדאי שתדעו שהוא משמש גם לבניית מטוסים.

עמידות ללא תחרות:

על אף המשקל הנמוך וצפיפות החומר הנמוכה, אלומיניום נחשב חומר חזק מאוד. ניתן לעצב ולהתקין גדרות אלומיניום ללא צורך במיכון כבד על מנע לשנע ולהזיז את הלוחות. הגדר תהיה דקה אך מאוד חזקה. העמידות של האלומיניום מבטיחה לכם גדר שאינה נשחקת או נשברת בקלות, אינה דוהה ואינה הופכת לוהטת בימי קיץ חמים כמו גדר ברזל. גדר אלומיניום היא הבחירה של המשפחות בבתים הפרטיים במושבים ובשכונות היוקרה.

בניית אתרים - טואול