חיפוש :

בניית פרגולות מאלומיניום לפי החוק החדש

אם חשבתם עד היום שהקמת פרגולה כרוכה בתהליך ארוך, מתיש ויקר של קבלת אישורים ובירוקרטיה, אתם כנראה לא יודעים על השינוי בחוק. שנת 2015 הביאה בשורות טובות לאלו המבקשים להקים פרגולות בבית או בעסק. היום כבר אין חובת שכירת עורך דין, אדריכל ומהנדס רק בכדי להקים פרגולה קטנה במרפסת הבית.  בניית פרגולות מאלומיניום הפכה פשוטה, מהירה ונוחה הרבה יותר.

התיקון בחוק קובע לכם זכות לבנות פרגולה בחצר הבית או במרפסת הבית, כל שעליכם לעשות על מנת לקבל אישור חוקי לפרגולה הוא להציג אישור של איש מקצוע ליציבות המבנה. את האישור יש להעביר אל הרשויות בתוך 45 יום ממועד הקמת הפרגולה. אין חובת הגשת מסמכים מראש, אין חובת פנייה אל עורך דין, אין חובת קבלת אישור השכנים. התהליך ניתן לביצוע באופן מקוון ללא המתנה ארוכה בתורים וכמעט ללא טרחה.


דגשים חשובים לבנייה על פי החוק החדש:

נבקש להבהיר כי החוק החדש הופך את תהליך קבלת האישור הרבה יותר מהיר ונוח, אך הוא אינו מקל בדרישות הבטיחות והגבלת המידות. על מנת לקבל אישור בדיעבד להקמת הפרגולה, עליכם לוודא שהמידות תואמות את החוק ואינן חורגות מהמידה המקסימלית המותרת. בניית פרגולות מאלומיניום או כל חומר אחר תוכלנה לכסות רבע משטח המרפסת בלבד. במקרים של הקמת פרגולה במרפסת של בניין חשוב לזכור שלא לעבור את קו הבניין.

איך מזמינים?

כעת לאחר שגיליתם עד כמה התהליך פשוט תוכלו להגשים את החלום לפרגולה חדשה עוד החודש. חברת רמי פרגולות מתמחה בעבודה עם אלומיניום ובבניית פרגולות. הנכם מוזמנים לייצור קשר עם נציגי החברה על מנת לקבל פרטים נוספים ולהתייעץ עם צוות מומחה ומנוסה. ההמלצה היום בעבור הקמת פרגולות בבתים פרטיים, מרפסות בניינים או בתי עסק היא אלומיניום. כחומר גלם קל לעבודה, נוח לעיצוב, זול, עמיד (אינו צובר חלודה), הבחירה באלומיניום היא הנכונה ביותר מבחינה כלכלית ועיצובית.

בניית פרגולות מאלומיניום מבטיחה לכם שמירה על מראה חדש (ללא דהייה או החלדה) למשך שנים רבות! צפויות לכם שנים רבות של שימוש נוח ומהנה עם מבנה פרגולה חזק שתקבלו עליו הרבה מחמאות.

 

 

 

בניית אתרים - טואול