1. פרגולות אלומיניום
  2. /
  3. בניה קלה

בניה קלה

מאז שנת 2005 מובילה חברת רמי פרגולות אלומיניום בע"מ את תחום הבניה הקלה בישראל, מתוך הבנה כי בזכות פרויקטים מן הסוג הזה ביכולתך לחסוך בהוצאות תחזוקה וליהנות מטכנולוגיות משוכללות. אנו נקטין עבורך בעשרות אחוזים את הוצאות הבנייה ונוכל לסיים גם פרויקטים מורכבים במהירות מפתיעה. כמו כן, חומרי הגלם שבהם אנו משתמשים מתאפיינים בעמידות גבוהה והתאמה למזג האוויר בישראל.

בניה קלה מטעם רמי פרגולות אלומיניום בע"מ מבוצעת בעזרת פנל אמריקאי מוקצף בעובי 5, 7.5 או 15 ס"מ. הפנל שבו אנו משתמשים נועד לסגירת מרפסות ללא צורך מיוחד באישור הנדסי מסובך. כמו כן, הפנל מיוצר מחומרים קלים והמשקל הנמוך של הבניה חוסך עבורך לכלוך.

מדוע כדאי להשתמש בפנל מוקצף?

פנל מוקצף מבית חברת רמי פרגולות בע"מ יאפשר לך ליהנות מכל היתרונות של בניה קלה. הפנל מבודד מבחינה תרמית ואקוסטית, הוא מהול בחומר מעכב בעירה והוא עומד בסטנדרטים מחמירים של בטיחות ואיכות. מנגד, האיכות הגבוהה של הפנל לא באה על חשבון מחיר אטרקטיבי שיעזור לך לעמוד במסגרת התקציב של הבניה או השיפוץ.

בניה עם הפנל האמריקאי של חברת רמי פרגולות אלומיניום בע"מ תפתור עבורך את כל הבעיות. אנו נבנה בשבילך בתוך זמן קצר חדרים נוספים בבית, נסגור עבורך מרפסת עם קירוי עליון וחלונות ויטרינה ובעיקר נשדרג את הנכס שלך לקראת החורף. כמו כן, בקיץ יתאפשר לך להסיר את דלתות הוויטרינה ולאחסן אותם – או לחילופין להשאיר את הוויטרינות פתוחות כדי לאוורר את הבית.

נמאס לך לשלם ביוקר ולחכות לאישורים של מהנדסים? המומחים של חברת רמי פרגולות אלומיניום בע"מ מחכים לך עם פרטים נוספים על בניה קלה, סגירת מרפסות, סגירת חורף ועל מנת להגיש לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד

לחץ על התמונה להגדלהלא נמצאו תמונות
בניית אתרים - טואול