אודות רמי פרגולות אלומיניום בע"מ

חברת רמי פרגולות בע"מ נוסדה בשנת 2005 ומתמחה מאז בפתרונות קירוי מגוונים. החברה מעסיקה כיום צוותי עבודה ומתחייבת לשירות אישי ומקצועי. מטרתנו היא לרכז עבורך את כל פתרונות הקירוי תחת קורת גג אחת, על מנת לחסוך לך זמן וכסף.

השירותים של חברת רמי פרגולות אלומיניום בע"מ מתאימים בדיוק לצרכים שלך: אנו משתמשים בחומרי גלם איכותיים כדי לבנות עבורך פרגולות אלומיניום, דרכנו ניתן גם לקבל הצעת מחיר על פרגולות אלומיניום חשמליות. יתרה מזאת, ביכולתנו לבנות עבורך פרגולות אלומיניום חשמליות נפתחות או נאספות כדי שיהיה לך נוח יותר בחצר ובגינה.

כל הסיבות לבחור בנו

המומחים של חברת רמי פרגולות בע"מ מזמינים אותך להגדיל את השטח המוצל בגג, במרפסת, בגינה או בחצר שלך. הנה כמה סיבות להשיג זאת בעזרת הפרגולות שלנו:

  • צורת פרופיל ייחודית

  • זמינות גבוהה וזמני ביצוע קצרים

  • אחריות ארוכה על המוצר וההתקנה

סל השירותים של חברת רמי אלומיניום בע"מ כולל עבורך הקמת סוככים ומרקיזות. לאורך השנים צברנו ניסיון משמעותי בבניית פתרונות קירוי מאלומיניום וכך אנו חוסכים לך את הוצאות התחזוקה. האלומיניום שלנו נבחר בקפידה והוא לא דורש ממך שום סוג של תחזוקה ומאמץ.

טכנולוגיה מתקדמת לרשותך

העיסוק של החברה בבניה קלה, סגירת מרפסות וגגות פאנל מאפשר לנו לשלב טכנולוגיות חדשות במוצרים שלך. אנו עוסקים גם בקירוי סוככים, זרועות וחלונות ובהקמת וילון מסך למניעת חדירת שמש מהצד ויש לנו מוצרים שמתאימים במיוחד למזג האוויר בישראל.

פתרונות הקירוי של חברת רמי פרגולות אלומיניום בע"מ מתאפיינים בנוכחות דקורטיבית מרשימה. כל פרגולה מתוצרתנו נבנית מתוך מחשבה על יצירת הנוכחות הנכונה - שתשדרג את הנכס שלך.

נשמח לעמוד לרשותך, התקשרו עכשיו 050-4511000

בניית אתרים - טואול